Четвер, 14.12.2017, 19:50
Головна Реєстрація Вхід

Ви увійшли як Гість · Група "Гості"Вітаю Вас, Гість · RSS 
Меню сайту
Форма входу
 
Головна » 2014 » Січень » 12 » Рада та її організаційна структура за напрямками роботи
23:55
Рада та її організаційна структура за напрямками роботи

Рада та її організаційна структура 

за напрямками роботи

І. Комісія по соціальному захисту, медичному забезпеченню та з питань житлово - побутових умов

Голова комісії - Вовк Михайло Панасович

Заступник голови комісії - Ярмоленко Петро Якович

Члени комісії:

Анісін Микола Матвійович

Грицай Петро Михайлович

Кабанець Микола Нестерович

Кришталь Іван Федорович

Літовка Віктор Степанович

Підвойний Микола Іванович

ІІ. Комісія по військово – патріотичному вихованню молоді

Голова комісії - Дорофєєв Василь Леонідович

Заступник голови комісії - Балакшій Василь Григорович

Члени комісії:

Беркуль Валерій Васильович

Гавриш Олександр Якович

Загородній Валентин Васильович

Мотренко Федір Федорович

Пономаренко Олександр Антонович

Степанов Григорій Іванович

Яненко Петро Сергійович

ІІІ. Комісія по дослідженню місцевих матеріалів

війни з історії Великої Вітчизняної війни

Голова комісії - Сахаров Костянтин Григорович

Заступник голови комісії - Балакшій Василь Григорович

Члени комісії:

Дорофєєв Василь Леонідович

Кійко Олексій Петрович

Козерєв Микола Володимирович

Попович Пантелей Максимович

ІV. Комісія зв’язку з місцевими органами влади та органами самоврядування:

Голова комісії - Вертелецький Василь Юхимович

Заступник голови комісії - Котик Василь Никифорович

Члени комісії:

Громов Володимир Анатолійович

Сахаров Костянтин Григорович

V. Ревізійна комісія:

Голова комісії - Пащенко Михайло Миколайович

Члени комісії:

Клименко Дмитро Григорович

Скільсара Григорій Васильович

Первинні ветеранські організації

мікрорайонів міста

Мікрорайон "Промисловий”

Голова - Анісін Микола Матвійович

Мікрорайон "Мінзаводський”

Голова - Вовк Михайло Панасович

Мікрорайон "Центральний”

Голова - Кабанець Микола Нестерович

Мікрорайон "Лісок”

Голова - Степанов Григорій Іванович

Мікрорайон "Спортивний”

Голова - Попович Пантелей Максимович

Мікрорайон "Личанка”

Голова - Підвойний Миколоа Іванович

Мікрорайон "Почапці”

Голова - Кійко Олексій Петрович 

Переглядів: 456 | Додав: xCosmick | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017
Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів
Друзі сайту
    
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Конструктор сайтів - uCoz